Půjčka bez nahlížení do registru je půjčka poskytována nebankovními společnostmi bez toho aniž by byl prověřován registr dlužníků. Tyto půjčky jsou také poskytovány velmi rychle a můžete si o ně zažádat přes internet.

Co je to vůbec registr dlužníků ?

Registr dlužníků si vytvořily společně finanční instituce, aby tak předešly problémovým klientům, kteří měli problémy se splácením svých závazků u jiné banky. Díky registru dlužníků se všechno dozví. V registrech jsou vedeny veškeré údaje o půjčkách a úvěrech. Problém nastává ve chvíli, kdy se dostaneme do negativní části registru dlužníků, to nám poté již nepůjčí žádná banka a budeme se muset obrátit na nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru od nebankovních společností je bez jakéhokoliv nahlížení do registru dlužníků. U nebankovních společností tedy uspějí i lidé, kteřé mají zápis v registru dlužníků. U nebankovních půjček je vždy důležité vybrat tu správnou nebankovní společnosti. Nebankovních společností je na Českém trhu opravdu hodně a někdy je opravdu těžké vybrat tu správnou nebankovní společnost.

Jak postupovat při výběru nebankovní společnosti ?

Půjčka bez nahlížení do registru patří mezi více rizikové půjčky, o to více důležité je vybrat tu správnou nebankovní společnost. S výběrem vám pomůže internet. Zádavejte si názvy nebankovních společností do vyhledávače a hledejte různé zkušenosti různých klientů nebankovní společnosti. Ale dejte si pozor na PR články.

Půjčka bez nahlížení do registru shnutí

  • Půjčka bez nahlížení do registru je produkt nebankovních společností
  • neprověřuje se registr dlužníků
  • nemusíte prokazovat výši svých příjmů pomocí potvzení o výši vašich příjmů. Funguje tedy jako půjčka bez doložení příjmu od nebakovních společností.
  • vždy si dobře pročtěte celou smlouvu
  • dávejte si velký pozor na rozhodčí doložky.